Kategórie

TOP PRODUKTY

Novinka

Sada základy elektrických obvodov

Sada základy elektrických obvodov

1T200005A

834,48 € s DPH

Digitálna škola ~ Didaktická pomôcka využívajúca IKT technológiu slúži na vybavenie modernej odbornej učebne na zvýšenie atraktivity výchovno-vzdelávacieho procesu.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Sada poskytuje úvod do problematiky elektrických obvodov a magnetizmu. Pomocou funkčných dielov sady žiaci plnia cvičenia, a súčasne získavajú praktické poznatky z oblasti elektriny a elektrických obvodov. Sada obsahuje súbor cvičení s inštrukciami pre učiteľa, a doplňujúcimi informáciami o danej téme pre učiteľov. V sade sú obsiahnuté min. nasledovné témy: základy elektriny, jednoduché elektrické komponenty, jednoduché obvody, vodiče a izolanty, dvojcestné spínače, sériové a paralelné zapojenie, vlastnosti a vodivosť materiálov, magnetizmus, symboly, elektrické snímače. Sada pozostáva zo základnej dosky a samostatných blokov, ktoré je možné skladať do elektrických obvodov, bez nutnosti použitia prepojovacích káblov medzi jednotlivými blokmi. Sada je dodávaná v prehľadných úložných boxoch. Pre 2 žiakov.
Produkt pridaný do porovnávania!