Programovateľné robotické rameno

1T200010B

1 269,60 € s DPH

Digitálna škola ~ Didaktická pomôcka využívajúca IKT technológiu slúži na vybavenie modernej odbornej učebne na zvýšenie atraktivity výchovno-vzdelávacieho procesu.

Robotický modulárny systém je vhodná pomôcka na osvojenie si základov programovania a následný rozvoj zručností v ňom. Pomocou modulárnej stavebnice majú žiaci k dispozícii množstvo cvičení zameraných na oblasť programovania, informatiky, mechatroniky a automatizácie. Sada obsahuje programovateľné robotické rameno, ktoré sa skladá z min. 15 ks, a sadu úloh a cvičení, ktoré obsahujú min. 10ks doplnkových dielcov. Všetky diely stavebnice v sade sú navzájom kompatibilné. Sadu je možné ovládať cez PC alebo mobilné zariadenia. Sada je vhodná pre 2 až 4 žiakov.