Počasie – tabuľa PVC 140x110cm

17800702C

Táto závesná tabuľa PVC 140x110cm je určená žiakom prvých ročníkov základných škôl, žiakom špeciálnych škôl a vďaka prevahe obrázkovej časti i deťom predškolských zariadení. Vzhľadom k spracovanej téme je výrobok predurčený na celoročné využite v rámci rôznych predmetov (prvouky, prírodovedy, výtvarnej výchovy – využitie dominantného farebného kruhu so spektrom teplých a studených farieb). Pútavá grafika výrobku priťahuje pozornosť detí a žiakov, ktorí tak môžu ľahšie fixovať poznatky z rôznych tém – dni v týždni, mesiace v roku, ročné obdobia, počasie, obliekanie sa podľa počasia, značky počasia (v jednoduchej obrázkovej i náročnejšej piktogramovej podobe). Vďaka mapke v pravej dolnej časti výrobku sa žiaci môžu zahrať na moderátorov počasia.