TS Biológia - Svet hmyzu - Multi

17300045A

V tomto programe žiaci spoznajú veľa nového a zaujímavého z tajuplného sveta hmyzu. Naučia sa rozpoznávať jednotlivých predstaviteľov triedy hmyzu, zoznámia sa nielen so zaujímavosťami ich života, ale pochopia aj význam hmyzu pre človeka. Dôležitou vlastnosťou tohto titulu sú bohaté možnosti nastavenia. Učiteľ si môže vybrať len tie skupiny alebo jednotlivých zástupcov, ktorých si majú žiaci práve osvojiť. Učivo je preberané s ohľadom na systematické členenie a vzájomné vývojové vzťahy, do úvahy sa vždy berie i prirodzené životné prostredie jednotlivých druhov. Program dopĺňa encyklopédia a rozsiahly tlačový modul, ktorý umožňuje jednoduché vytváranie písomných testov, tie je možné vytlačiť, prípadne uložiť, a neskôr s nimi ďalej pracovať. Pre tlačový modul je pripravených celkovo 450 otázok s rôznou úrovňou náročnosti.