Žiacky stôl BUMERANG 2-3-4, nastaviteľná výška 52-58-64 cm, obojstranný

Stoly pre modernú triedu 21.storočia spĺňajúce európske štandardy. Vrchná doska v tvare obojstranný bumerang, so zaoblenými rohmi a konkávnymi výrezmi pre lepšiu ergonómiu. Vhodný pre pravákov aj ľavákov, resp. pre deti, ktorí používajú pravú aj ľavú ruku rovnako dobre (ambidexterita). Výškovo nastaviteľný stôl 52 - 58 - 64 cm.

Obojstranný stôl Desk 21, vrchná doska v tvare obojstranný bumerang, so zaoblenými rohmi a konkávnymi výrezmi pre lepšiu ergonómiu. Vhodný pre pravákov aj ľavákov. Rozmery v cm (dĺžka x šírka x nastaviteľná výška pre veľkosti 2-3-4): 70 x 70 x 52-58-64.Všeobecné vlastnosti: - Konfigurácie: SAMOSTATNÝ ALEBO SPOJENÝ DO RÔZNYCH TVAROV v rámci školského priestoru. - Stoly sú ERGONOMICKÉ a univerzálne na písanie PRE ĽAVÁKOM AJ PRAVÁKOM. Stoly sú VHODNÉ PRE DETI SO ZDRAVOTNÝM ZNEVÝHODNENÍM. - Stoly sú voliteľne VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÉ. - Vlastnosti stolovej dosky: vrchné drevovláknité dosky Compacmel® s vysokou hustotou vlákien a melanínovým povlakom majú VYSOKÚ MECHANICKÚ PEVNOSŤ a sú odolné voči vlhkosti. - Vlastnosti kovového rámu: nohy natreté epoxidovou živicou, farby: antracitová RAL 7021, šedá RAL 7035. - Odnímateľná konštrukcia pre ľahšiu prepravu, dodávané v demonte. Jednoduchá montáž a demontáž. Voliteľné príslušenstvo nie je súčasť dodávky; dostupné na dopyt ako samostatná cenová ponuka: kolieska na nohy stola, cena 9€/ks; alebo odkladací priestor (drôtený košík 73 x 32 x 7cm, cena 54€; kovová perforovaná doska 73 x 32 x 7cm, cena 42€; polypropylénový box 36 x 68 x 9cm, cena 24€). Cena inštalácie a dopravy sa kalkuluje samostatne. Vrchná doska je dostupná v RÔZNYCH TVAROCH (trojuholníkový, lichobežníkový, šesťuholníkový, obdĺžnikový, polkruhový, kruhový s výrezmi, bumerang/delta), so zaoblenými rohmi a konkávnymi výrezmi pre lepšiu ergonómiu. Farby dosky: svetlo šedá, biela.