PLAYmake - edukačná sada pre materské školy

27090018A

PLAYmake je realistický, plne funkčný remeselný systém pre najmenších domácich majstrov.

Dokonale bezpečné pre deti! Pílenie, sústruženie dreva, vŕtanie a brúsenie sa stáva detskou hrou.

Podporuje sa kreativita a technické porozumenie.

Šikovní malí majstri môžu vyrábať svoje prvé výtvory už v predškolskom veku.

Bezpečnosť predovšetkým!

Bezpečnosť musí byť najvyššou prioritou pri práci a hraní. Naša priamočiara píla PLAYmake je navrhnutá tak, aby pokožka vibrovala spolu s pílovým listom a nehrozilo riziko poranenia. Vďaka tomu je PLAYmake ideálny pre výučbu a workshopy.

Všetky stroje PLAYmake sú navrhnuté tak, aby boli bezpečné pre deti, takže nehrozí žiadne zranenie.

Už od predškolského veku (5 rokov) si môžu deti sami vyrobiť svoje prvé obrobky s PLAYmake.

Kvalita!

Spoločnosť The Cool Tool vyrába stroje už viac ako 40 rokov! Kvalita a funkčnosť sú súčasťou ich firemnej filozofie. PLAYmake 4v1 odzrkadľuje veľké drevené stroje tak, ako v skutočnosti fungujú. Mladí remeselníci môžu dať voľný priechod svojej kreativite a sami vytvárať darčeky a hračky.

Obsah stavebnice:

zostavená priamočiara píla / brúska PLAYmake

zostavený sústruh na drevo PLAYmake

ručná vŕtačka PLAYmake

4 dosky z topoľovej preglejky A4

24 valčekov z lipového dreva (17 ks O20mm, 7ks O30mm)

PLAYmake Service set

2 pracovné zošity na tvorbu drevených modelov

bezpečnostné okuliare

Všetko zabalené v praktickom úložnom boxe.