Sada – zmyslové vnímanie

11900079C

Prístrojová súprava pre vyšetrenie fyziológie zmyslov, umožňujúca prevádzať rôzne pokusy ohľadne sluchu, zraku a hmatu.

Prístrojová súprava pre vyšetrenie fyziológie zmyslov, umožňujúca prevádzať rôzne pokusy ohľadne sluchu, zraku a hmatu - pokusy: Hmatové vnímanie, Citlivosť kože na teplo a chlad, Slepá škvrna, Optické a haptické klamy, Farebné videnie, Mihotavé farby a postefekt pohybu, Prenos obrazu do mozgu pomocou spätných okuliarov, Smerové počutie, Počutie vlastných telesných zvukov. Sada musí obsahovať minimálne: kufrík s penovými vložkami, prístroj pre smerové počúvanie, rezonančná trubka, obkročné hmatadlo, matová tyčinka, sonda teplo – chlad, súprava priehľadných plastových karet pre geometricky-optický klam, testovacia karta „Slepá škvrna“, okuliare, neprepúšťajúce svetlo s nadstavcami, 2 optické hranoly pre okuliare, motor, s reguláciou, vrátane napájacieho zdroja, sada vzorovacích kotúčov (min. 3ks).