Kategórie

TOP PRODUKTY

VinciLab 2 interfejs

10900247D

636,00 € s DPH

Novinka - interfejs/meracie rozhranie VinciLab 2, systém zberu dát samostatne do počítača v triede ale aj v teréne. Pracuje v prostredí Android, má 5” farebný dotykový displej a je vybavený Wi-Fi a Bluetooth konektivitou, pre pripojenie BT senzorov má štyri vstupy. Zabudované sú dva ďalšie senzory, interný mikrofón a 3-osový akcelerometer. Softvérová komunikácia: Ak sa VinciLab používa samostatne, v zariadení je predinštalovaná Android aplikácia Coach 7 app, ktorá umožňuje online zobrazenie údajov zo senzorov, vytváranie grafov v reálnom čase a ponúka nástroje na spracovanie údajov, možnosť ukladania a zdieľania súborov Coach Result. Ak sa VinciLab používa: s počítačom (Windows Mac) – po

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Meracie rozhranie VinciLab 2, systém zberu dát samostatne, s počítačom v triede a aj v teréne. Datalogger pracuje v prostredí Android. VinciLab 2 je moderný a pokročilý mobilný grafický systém zberu dát, ktorý je možné používať samostatne, s tabletmi alebo počítačmi. Je to prenosné zariadenie so systémom Android vybavené dvoma procesormi, hlavným procesorom na ovládanie operačného systému a obrazovky zariadenia a meracím procesorom na riadenie merania pri vzorkovacej frekvencii až 1 MHz. VinciLab 2 má 5” farebný dotykový displej a je vybavený Wi-Fi a Bluetooth konektivitou. Pre pripojenie senzorov má VinciLab 2 štyri BT vstupy. Senzory CMA BT vrátane senzora pohybu BT55i možno priamo pripojiť k vstupom Interfejsu. Zabudované sú dva ďalšie senzory, interný mikrofón a 3-osový akcelerometer. Prostredníctvom HDMI konektora možno obrazovku VinciLab 2 jednoducho zdieľať na väčších obrazovkách alebo premietať.VinciLab 2 sa dodáva spolu s napájacím adaptérom, USB káblom a užívateľskou príručkou.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!