Kategórie

TOP PRODUKTY

Tabuľa keramická, magnetická, zelená 100x200 cm

18000224C

260,88 € s DPH

Zelené magnetické tabule s mimoriadne kvalitným keramickým povrchom, popisovateľné kriedou, rámované v hliníkovom ráme so zaoblenými plastovými rohovými spojkami. Zvlášť vhodné pre intenzívne dlhodobé používanie.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Zelené magnetické tabule s mimoriadne kvalitným keramickým povrchom, popisovateľné kriedou, rámované v hliníkovom ráme so zaoblenými plastovými rohovými spojkami. Zvlášť vhodné pre intenzívne dlhodobé používanie. Možnosť zavesenia po výške aj po šírke. Súčasťou balenie je jednoduchá montážna sada a držiak na kriedu. Rozmer: 100x200cm. Tabule je možné vyhotoviť aj v iných rozmeroch. Maximálna odporúčaná veľkosť tabule je 120x300cm.

Vzhľadom na väčšie rozmery tovaru, bude cena dopravy kalkulovaná samostatne pri potvrdení objednávky.

Produkt pridaný do porovnávania!