Kategórie

TOP PRODUKTY

Lavica 2-miestna, výškovo nastaviteľná, profil LT kruhová rúrka

18000531D

102,00 € s DPH

avica 2-miestna, výškovo nastaviteľná veľkosť 3-6 podľa normy STN EN 1729-1, profil kruhová rúrka, rozmer 130x50cm, kovová konštrukcia (možnosť výberu farby), doska LDT, hrana ABS, odkladací drôtený košík, plastové koncovky chrániace podlahu. Stoličky nie sú súčasť dodávky, objednávajú sa samostatne!

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Školská lavica LT-S 2-miestna, výškovo nastaviteľná. Vysoko odolná konštrukcia vyrobená z kruhovej rúrky 28mm, lakovaná práškovými vypaľovanými farbami. Nohy sú vybavené plastovými koncovkami s veľkou dosadacou plochou, ktoré tlmia hluk a vo veľkej miere chránia podlahu pred poškodením. Jednoduchá výšková nastaviteľnosť pomocou imbusového kľúča umožňuje výškové nastavenie na veľkosti 3, 4, 5, 6 podľa normy STN EN 1729-1. Pracovná doska 130 x 50cm z drevotriesky hr.18 mm, dezén buk, hrany ABS 2mm. Zaoblený roh pracovnej dosky R-60mm. Za príplatok je možné lavicu dodať s doskou s vysoko odolnými liatymi PUR hranami, iným dezénom pracovnej plochy stolov, alebo farbou hrany ABS vo farbe kovovej konštrukcie.

Vzhľadom na väčšie rozmery tovaru, bude cena dopravy kalkulovaná samostatne pri potvrdení objednávky.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!