Kategórie

TOP PRODUKTY

KVANT spol. s r.o.

Prof. Stanislavom Holecom z Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici spolupracujeme od roku 2001. Veľmi sa mu páčila naša laserová optická súprava Geometrická optika názorne. Navrhol k nej nadstavbu „Geometrická optika plus“ s množstvom netradičných a zaujímavých experimentov. Taktiež nám pomohol didakticky doplniť a spracovať naše manuály.

PaedDr. Jozefom Beňuškom, PhD.  z Gymnázia Viliama Paulinyho-Tótha v Martine spolupracujeme od roku 2012. Jozef Beňuška je držiteľom viacerých ocenení slovenských i zahraničných ocenení za pedagogickú činnosť. V roku 2017 mu bola udelená cena Európskej fyzikálnej spoločnosti pre učiteľa strednej školy. Je spoluzakladateľom Centra popularizácie fyziky pri  Gymnáziu Viliama Paulinyho-Tótha v Martine, kde pôsobí už 13 rokov, jeho fyzikálne experimenty lákajú ročne 3-tisíc záujemcov. Už pätnásť rokov organizuje Vanovičove dni, celoslovenský seminár pre učiteľov fyziky základných a stredných škôl. Jeho produkty, ktoré sme pomohli vydať nájdete na stránke www.digitalnafyzika.sk

Ďalším príkladom spolupráce je projekt „Viacúčelové fyzikálne autíčko pre základné a stredné školy" od Jána Mariniča a jeho študenta Kamila Dunaja zo Sniny. V roku 2014 nás oslovili s návrhom na výrobu novej didaktickej učebnej pomôcky na fyziku. Po technických konzultáciách a vypracovaní manuálov sme spustili výrobu novej pomôcky pre názornú výuku mechaniky.

S pani Doc. Vierkou Uherčíkovou spolupracujeme už viac ako 15 rokov. Venuje sa vzdelávaniu matematiky, geometrie a rozvoju predstavivosti a kombinatorike žiakov.  Jej produkty nájdete na stránke uhercikova.skola.sk.

Už viac ako 6 rokov spolupracujeme s Michalom Figurom. Je aktívnym nadšencom a propagátorom zábavnej fyziky pre žiakov a študentov. Jeho prednášky so záujmom počúvajú nielen deti ale aj rodičia. Názorne im odkrýva súvislosti pri experimentoch a takouto zábavnou formou prezentuje fyzikálne javy a vysvetľuje zákonitosti. S Michalom spolupracujeme na vývoji nových učebných pomôcok. Viac info na webe kuzelnafyzika.sk

 

Zobraziť 1 - 12 z 57 položiek
Produkt pridaný do porovnávania!