Kategórie

TOP PRODUKTY

ESU GON s magnetickou tabuľou - Geometrická optika názorne

10121-0402

324,00 € s DPH

Súprava bola navrhnutá pre jednoduché a jasné predvedenie základných princípov geometrickej optiky.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Súprava bola navrhnutá pre jednoduché a jasné predvedenie základných princípov geometrickej optiky. Obsahuje 14 ks plochých optických modelov ( 8 rôznych šošoviek, 3 typy zrkadiel, planparalelnú platničku, pravouhlý hranol, optické vlákno) a 6 ks pracovných výkresov. Všetky prvky sú magnetické. Magnetickú tabuľa o rozmeroch 60x45 cm sa dodáva s opierkou. Pri využití 5-lúčového lasera (kupuje sa samostatne) je možné pozorovať prechod svetelných lúčov viacerými optickými prvkami. Umožňuje to demonštrovať funkciu základných optických prístrojov (ďalekohľad Galileiho, Keplerov, model oka, korekcie očných vád, fotoaparát a pod.). Vhodný 5-lúčový laser si môžete vybrať z ponuky.
Produkt pridaný do porovnávania!