Interaktívny model atómu a molekuly - Triedna sada

20002552B

Učiteľský model atómu a molekuly a 12 žiackch žiackych modelov je demonštračný nástroj, ktorý umožňuje učiteľovi jednoduchým spôsobom prezentovať model atómu a molekuly a chemické väzby.

Učiteľský model atómu a molekuly a 12 žiackch žiackych modelov je demonštračný nástroj, ktorý umožňuje učiteľovi jednoduchým spôsobom prezentovať model atómov, izotopov, iónov a molekúl so súvisiacimi chemickými väzbami. Všetky časti sú magnetické a je možné ich použiť priamo na tabuľu v učebni. Obsah balenia : 12 sád žiackych modelov (box s vrchnákom; 4 elektrónové orbitály na vrchnáku a 4 na spodnej strane krabice: 2 atómy, 30 protónov, 30 neutrónov a 30 elektrónov), učiteľský model atómu (2 atómové jadrá, 8 elektrónových orbitálov (4 ku každému jadru), 20 protónov, 20 neutrónov, 20 elektrónov) a učiteľský model molekuly (po 20 ks čiernych, červených a bielych kruhov-atómov po 10 ks modrých, zelených a žltých kruhov-atómov, 50 väzieb, manuál s inštrukciami).