Kategórie

TOP PRODUKTY

Dominotest AJ - Čísla

16200011C

7,92 € s DPH

Dominový rýchlotest obsahuje v jednom balení 5 samostatných sád tak, aby mohli pracovať súčasne piati žiaci alebo päť skupiniek. Každá sada obsahuje 10 kartičiek so slovnou zásobou z daného okruhu. Obsah: 50ks kartičiek dodávané v krabici.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Ďalší variant klasickej pomôcky v novom atraktívnom šate. Potrebujete zamestnať neposedných žiakov, hravou formou utvrdiť alebo rýchlo preskúšať znalosti učiva? Dominový rýchlotest obsahuje v jednom balení 5 samostatných sád tak, aby mohli pracovať súčasne piati žiaci alebo päť skupiniek. Každá sada obsahuje 10 kartičiek so slovnou zásobou z daného okruhu. Žiak začne položením prvej kartičky. K obrázku, ktorý je na nej uvedený, vyhľadá slovíčko na niektorej z ostatných kartičiek. Takto pokračuje až kým neusporiada všetky kartičky svojej farebnej skupiny. Pri správnom zložení všetkych kartičiek musí obrázok na poslednej nadväzovať na slovíčko prvej.Materiál : pevný kartón, hr. 2mm Obsah dodávky : 50 laminovaných kartičiek z 2mm kartónu (5 x 10 príkladov - 7,5x2,5cm/1kartička) dodávané v kartónovej krabičke
Produkt pridaný do porovnávania!