Spoločenská hra - Sprechen Sie Deutsch?

20410001D

Jedinečná učebná pomôcka pre učiteľov jazykov, vhodná pre ZŠ, SŠ i jazykové školy. Spoločenská hra, ktorá pomáha študentom osvojiť si cudzí jazyk. Obsahuje 5 x 100 kartičiek s otázkami (po 100 ks pre každú z úrovní A1, A2, B1, B2, C1), hraciu plochu, 15 hracích figúrok, 1 kocku, pravidlá hry, organzové vrecúško.

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Jedinečná učebná pomôcka pre učiteľov jazykov, vhodná pre ZŠ, SŠ i jazykové školy. Objavte fantastickú stratégiu ako sa naučiť a vyučovať cudzí jazyk zábavnou formou. Spoločenská hra, ktorá pomáha študentom osvojiť si cudzí jazyk. Obsahuje 5 x 100 kartičiek s otázkami (po 100 ks pre každú z úrovní A1, A2, B1, B2, C1), hraciu plochu, 15 hracích figúrok, 1 kocku, pravidlá hry, organzové vrecúško.