Kategórie

TOP PRODUKTY

Mobilné laboratórne pracovisko

20001971B

1 260,00 € s DPH

Mobilné kovové laboratórne pracovisko s plastovými úložnými kontajnermi.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Mobilné laboratórne pracovisko MakerSpace je vyrobené z ľahkej ocele bez ostrých hrán, je bezpečné a ľahko sa s ním manévruje v rámci vzdelávacieho priestoru, čo dáva učiteľom maximálnu flexibilitu. Pracovisko pre dvojicu študentov, môžu využívať materiál a pomôcky v uložených kontajneroch, vďaka čomu je ideálny pre celý rad aktivít STEAM. Dodáva sa s nastaviteľnými háčikmi, modulmi a drobnými zásobníkmi na ukladanie malých komponentov, kontajnery sú určené ako bezpečný úložný priestor na väčšie komponenty alebo hotové projekty. Koľajničky StopSafe zvyšujú bezpečnosť tým, že zaisťujú, aby sa kontajnery mohli vytiahnuť len do určitej vzdialenosti, čím sa predchádza nehodám a zraneniam.Kovový horný a zadný panel poskytujú študentom ďalšiu plochu, všetko potrebné pre projekt je na jednom mieste. Robustné a uzamykateľné kolieska umožňujú ľahké manévrovanie pracoviska v rámci učebného priestoru, čo umožňuje študentom pracovať v rámci pracovného komfortu, a pod kontrolou učiteľa. Súčasť dodávky: tri hlboké kontajnery F2, 12 plytkých kontajnerov F1, 12 zelených malých zásobníkov, držiak rolky/dutinkovej pásky, 5 jednoduchých háčikov a 5 dvojitých háčikov. Celkový rozmer pracoviska : výška 1565mm x šírka 1025 mm x hĺbka 430mm.
Produkt pridaný do porovnávania!