Mobilný vozík na pomôcky 3

1NB200012A

1 044,00 € s DPH

Otvorená, aktívna a partnerská škola ~ Moderný školský nábytok prispieva k zvýšeniu atraktivity vzdelávacieho prostredia a je využiteľný aj pre neformálne vzdelávanie a mimoškolské aktivity.

Mobilné kovové STEAM (inovatívny koncept výučby, zameraný na rozvoj kľúčových kompetencií žiakov a využívanie vedy, techniky, inžinierstva, umenia a matematiky) pracovisko s tromi radmi plastových úložných kontajnerov. Vyrobené z ľahkej ocele bez ostrých hrán, je bezpečné a ľahko sa s ním manévruje v rámci vzdelávacieho priestoru. Pracovisko pre študentov, môžu využívať materiál a pomôcky v uložených kontajneroch. Možnosť dodať s nastaviteľnými háčikmi, modulmi a drobnými zásobníkmi na ukladanie malých komponentov. Koľajničky StopSafe zvyšujú bezpečnosť, zaisťujú, aby sa kontajnery mohli vytiahnuť len do určitej vzdialenosti, čím sa predchádza nehodám a zraneniam. Robustné a uzamykateľné kolieska umožňujú ľahké manévrovanie pracoviska v rámci učebného priestoru. Súčasť dodávky: 4 hlboké kontajnery F2, 16 plytkých kontajnerov F1. Celkový rozmer pracoviska : výška 1065 mm (pracovná doska 885 mm) mm x šírka 1025 mm x hĺbka 435mm.