Kategórie

TOP PRODUKTY

Digitálna učebnica Experiment je zážitok ŠKOLSKÁ LICENCIA.

17500156A

72,00 € s DPH

Dobre predvedený experiment je zážitok pre obe strany, žiaka i učiteľa. Pokúsili sme sa opísať niekoľko experimentov tak, ako ich predvádzame žiakom. Jozef Beňuška, autor.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

V tejto publikácii sme sa pokúsili opísať niekoľko experimentov tak, ako ich predvádzame žiakom. Ak hovoríme experiment, skrýva sa za ním vlastne súbor viacerých experimentov, ktoré sa seba nadväzujú a postupne potvrdzujú prezentovanú fyzikálnu teóriu. Zárukou udržania pozornosti a záujmu žiakov je nielen logická nadväznosť experimentov, ale aj majstrovstvo učiteľa v kladení otázok, v odpovediach na žiacke reakcie, herecký výkon učiteľa, jeho zanietenosť a pod. Dobre predvedený experiment je zážitok pre obe strany, žiaka i učiteľa. Trvalá licencia, určená pre učiteľov fyziky. Škola má nárok na toľko LICENČNÝCH KÓDOV, koľko je v škole UČITEĽOV fyziky. Licencie sa doručujú na školu elektronicky. Aktivujú sa cez internet a sú viazané na konkrétnu hardvérovú konfiguráciu počítača.
Produkt pridaný do porovnávania!