Elektrický prúd pre 9. ročník ZŠ - výučbová sada

1F200022A

Zostava pre výučbu elektického prúdu podľa učebnice fyziky pre 9. ročník ZŠ.

Zostava pre výučbu elektického prúdu podľa učebnice F pre 9. ročník ZŠ obsahujúca aspoň: modul zdroja jednosmerného napätia U 3,5V s ochranou proti skratu, modul na skladanie U troch batérií, 2 ks modul s objímkou žiarovky E10, modul s odporom 150ohm, modul s odporom 100ohm, 2 ks univerzálny modul pre zapojenie odporu, žiarovky, pre meranie závislosti odporu od dĺžky vodiča alebo iné merania, modul so spínačom, modul s vypínačom, modul s cievkou, Fe-jadro, odporový drôt, týčový magnet a buzola na pozorovanie Oerstevdov jav, zostava pre vedenie prúdu v kvapalinách, voltov článok s LED diódou, V,A-meter s 3,5 miestnym displejom s automatickou voľbou rozsahu, 10 ks spojovacie vodiče, 4 ks žiaroviek, 4 ks batérií AA, 1 ks batéria 4,5 V, drôtenka, vodiče a nevodiče.