ŽES DynaMot

10400106D

Výborná pomôcka pre školské experimenty z oblasti základov elektriny s využitím ručného generátora, ktorý môže byť použitý ako motor alebo zdroj jednosmerného napätia namiesto batérií či napájacieho zdroja pri výučbe základov elektriny (jednosmerné obvody).

Výborná pomôcka pre školské experimenty z oblasti základov elektriny s využitím ručného generátora DynaMot, ktorý navrhol Dr. Heinz Muckenfuss. DynaMot môže byť použitý ako motor alebo zdroj jednosmerného napätia namiesto batérií či napájacieho zdroja pri výučbe základov elektriny (jednosmerné obvody). Keďže žiaci si sami "vyrábajú" elektrinu, osvoja si základné pojmy a princípy elektrických obvodov prostredníctvom vlastnej skúsenosti a "zažijú fyziku na vlastnej koži". Nevyhnutné príslušenstvo: Multimeter (nie je súčasťou dodávky).