Zásady správania v medziľudských vzťahoch, 160x125cm

Tento výrobok je jedinečný na školskom trhu s učebnými pomôckami najmä pre tému, ktorú spracováva – tému medziľudských vzťahov, ktorej sa v spoločnosti nevenuje dostatočná pozornosť. Závesná tabuľa PVC 160 x 125 cm.

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Tento výrobok je jedinečný na školskom trhu s učebnými pomôckami najmä pre tému, ktorú spracováva – tému medziľudských vzťahov, ktorej sa v spoločnosti nevenuje dostatočná pozornosť. V škole je táto téma ako učebná látka zahrnutá do predmetov etická výchova, občianska a rodinná výchova. Tabuľka predstavuje žiakom najzákladnejšie pravidlá potrebné k porozumeniu si s inými ľuďmi a k životu v priateľskom a nekonfliktnom prostredí. Ilustračne tabuľka prezentuje harmóniu medzi deťmi rôznych národov a rás s cieľom predchádzať diskriminácii a rasizmu v spoločnosti. Vzhľadom ku grafickému spracovaniu je závesná tabuľa vhodná i pre žiakov prvého stupňa základnej školy s náležitým vysvetlením neznámych slov cudzieho pôvodu a samozrejme pre žiakov druhého stupňa, ktorí sa danej téme venujú na spomínaných predmetoch. Rozmery: tabuľa PVC 160 x 125 cm.