Code & Go® Robotická myš - Triedna sada

KV020128B

Cenovo zvýhodnená sada so 4 robotickými myšami pre osvojenie si základov programovania u detí v predškolskom a mladšom školskom veku.

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Cenovo zvýhodnená sada so 4 robotickými myšami obsahuje všetky didaktické pomôcky pre prácu s Code & Go®Robotickou myšou. Pomôže učiteľom viesť interaktívne hodiny a predstaviť základy programovania malým deťom už od 5 rokov. Deti si zábavnou formou osvoje základné programovacie koncepty, ako je podmienkové (if-then) a algoritmické myslenie, sekvenčná logika, ladenie programov, problémové myslenie, priestorová predstavivosť a ďalšie. Pri práci v skupinách si deti tiež cibria užitočné zručnosti vrátane komunikačných a sociálnych zručností a kritického myslenia. Obsah: 2x Robotická myš; 2x Robotická myš - Aktivity; 1x Robotická myš - stolová hra; 1x Podložka s číslami 1 - 10 pre Robotickú myš.