Kategórie

TOP PRODUKTY

Veda v škôlke - malé vedecké laboratórium

KV020127B

48,60 € s DPH

Laboratórny set ponúka jedinečný spôsob, ako u detí prebudiť záujem o vedu. Súprava podporuje ich prirodzenú zvedavosť a prostredníctvom hravých činností deti nadobudnú prvé skúsenosti s vedeckými experimentami. Dvanásťdielna súprava obsahuje skutočné vedecké nástroje, uspôsobené pre detské ruky.

Viac detailov

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Laboratórny set ponúka jedinečný spôsob, ako u detí prebudiť záujem o vedu. Súprava podporuje ich prirodzenú zvedavosť a prostredníctvom hravých činností deti nadobudnú prvé skúsenosti s vedeckými experimentami. Dvanásťdielna súprava obsahuje skutočné vedecké nástroje, uspôsobené pre detské ruky. Prednosti súpravy: deti pochopia základné vedecké postupy, naučia sa bezpečne používať vedecné nástroje, pri skúmaní a objavovaní využijú všetkých päť zmyslov, objavia množstvo zauímavostí o každodennom svete, rozšíria si slovnú zásobu a začnú používať nový slovník - vedecký. Obsah balenia: kadička, zväčšovacie sklo, lievik, kvapkadlo, banka s vrchnákom, pinzeta, okuliare, veľká skúmavka so stojanom, 2 malé skúmavky s vrchnákmi a stojanom, obojstranné kartičky s aktivitami (10 ks)
Produkt pridaný do porovnávania!