Kategórie

TOP PRODUKTY

MODEL DIDAKTICKÁ ĽUDSKÁ LEBKA EZ, 22 ČASTÍ

20002725B

360,00 € s DPH

MODEL DIDAKTICKÁ ĽUDSKÁ LEBKA, 22 ČASTÍ. Kosti lebky s realistickými kostnými švami sú vo svojej polohe sú držané silnými magnetmi.

Viac detailov

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

MODEL DIDAKTICKÁ ĽUDSKÁ LEBKA, 22 ČASTÍ. Kosti lebky s realistickými kostnými švami sú vo svojej polohe sú držané silnými magnetmi. Model priemernej európskej lebky dospelých možno rozobrať na 22 jednotlivých kostí. Ľahká manipulácia vďaka pevným častiam s magnetickými spojmi, kosti s realistickými kostnými švami sa len vložia do svojej polohy a sú držané silnými magnetmi. Tento model je ideálnym tréningovým prostriedkom pre osteopatiu, na vizuálne rozlíšenie jednotlivých kostí v rôznych farbách, na ktoré lebku je možno rozložiť: tylová kosť klinová kosť čelová kosť spánková kosť (pravá aj ľavá) temenná kosť (pravá aj ľavá) slzná kosť nosová kosť čerieslo lícna kosť horná čeľusť so zubami (ľavá aj pravá) dolná čeľusť so zubami poschodová kosť (ľavá aj pravá) čuchová kosť (ľavá aj pravá) dolnej nosovej klenbu (ľavá aj pravá) Vďaka aplikácii Augmented Anatomy (verzia EN, DE) v kombinácii s týmto kvalitným anatomickým modelom je učenie jednoduchšie a efektívnejšie. Táto aplikácia automaticky rozpoznáva anatomické modely EZ a zobrazuje nomenklatúru v rozšírenej realite. Aplikácia rozšírenej anatómie funguje na všetkých bežných smartfónoch alebo tabletoch.
Produkt pridaný do porovnávania!