Dvojkanálový osciloskop

10202494D

Digitálny osciloskop s pamäťou a s LAN- a VGA-výstupom, taktiež je možný aj priamy vstup na počítač, televízor alebo dataprojektor. Vďaka malej hmotnosti a rukoväti je veľmi praktický, vďaka malým rozmerom ľahko uložiteľný. Výstupy umožňujú priame pripojenie na PC, televízor alebo dataprojektor. Obrazovka: 8 “ farebná -TFT-LCD, rozlíšenie: 800x600 px;Rýchlosť snímania: 250 MS/s; Vstupná väzba: DC, AC, GND (zem); Vstupná impedancia: 1 MOhm paralelne s 10 pF; Max. vstupné napätie: 400 V; Napájacie napätie: 100…240 V AC/50…60 Hz; Rozmery: 340x155x70 mm; Hmotnosť: cca 1,82 kgV balení je obsiahnuté: 2 meracie vodiče; 1 USB – kábel; 1 napájací zdroj; 1 Návod „Pokusy s osciloskopom“; 1 príručka.V balení je obsiahnuté: 2 maracie vodiče; 1 USB – kábel; 1 napájací zdroj; 1 Návod „Pokusy s osciloskopom“; 1 príručka.