Geometrické tvary a farby - sada 60 ks

16503024D

Sada 60 ks na rozpoznávanie farieb a základných geometrických tvarov. 5 geometrických tvarov, 3 farbách (žltá, modrá a červená), 2 veľkostiach a 2 hrúbkach.

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

• 5 obrazcov (šesťuholníky, štvorce, kruhy, obdĺžniky, trojuholníky) • 3 farby (modrá, červená, žltá) • 60 ks s rozm. od 3 do 2 cm • od 5 rokov Päť základných geometrických tvarov (kruh, štvorec, obdĺžnik, trojuholník a šesťuholník) v kombináciach 2 rozmerov a 3 farieb a 2 hrúbok. Plastové tvary sú umiestnené v praktickom kufríku pre jednoduchú manipuláciu a trvalé uloženie. Tvary sú určené na výučbu, napr. na logické triedenie podľa tvarov, farieb, veľkostí. Dodávané v krabici s organizérom pre prehľadné uloženie.Vhodná pre predškolský vek - spoznávanie tvarov, triedenie a pod. Pre školy na riešenie problémových úloh.