Model automobilového osciloskopu

Cena na vyžiadanie Kontaktujte nás
Osciloskopický trenažér LK9155 bol navrhnutý tak, aby poskytoval platformu, na ktorej môžu byť automobiloví technici vyškolení na používanie osciloskopu na zachytávanie a diagnostiku automobilových kriviek. Jednotka je schopná generovať niekoľko základných priebehov, sínusový, trojuholníkový, štvorcový, ako aj množstvo vopred zaznamenaných priebehov. Jednotka tiež generuje signály zbernice CAN – vysoké a nízke.
Stolová jednotka je napájaná z externého 12V napájacieho zdroja. Disponuje grafickým LCD displejom a dvomi tlačidlami na výber signálu HORE a DOLE naľavo od displeja. Dva ďalšie tlačidlové prepínače na pravej strane displeja slúžia na podvýber vlastností priebehu pre jednotlivé

Kľúčové vlastnosti:
K osciloskopovému trenažéru LK9155 sa dodáva bezplatná sada pracovných listov.
Toto začína vysvetlením, ako spúšťať osciloskop s pravidelnými sínusovými a trojuholníkovými vlnami a pokrýva základy spúšťania.
Študenti potom môžu pracovať na dôkladnom spúšťaní s nepravidelnými priebehmi a dvomi kanálovými priebehmi.
Študenti sú požiadaní, aby si precvičili spustenie osciloskopu s množstvom automobilových kriviek a vykonali merania z týchto kriviek.
Nakoniec majú študenti za úlohu zachytiť signály CAN zbernice a dekódovať ich.
Poskytujú sa poznámky učiteľa.
Výstupné signály v čase uvoľnenia sú:
Výstup 1: Sínusová vlna – premenlivá frekvencia
Výstup 1: Trojuholníková vlna – premenlivá frekvencia
Out 1: Sínusová vlna, Out 2: nepravidelná opakujúca sa vlna
Out 1: Vačkový hriadeľ
Out 1: Výfukový tlak
Out 1: Tlak paliva
Výstup 1: Regulátor tlaku paliva
Výstup 1: Prúd vstrekovača
Výstup 1: Senzor MAF
Výstup 1: Turbo pohon
Out 1: Kľukový hriadeľ
Výstup 1: ABS analóg
Výstup 1: vačkový hriadeľ, výstup 2: kľukový hriadeľ
Výstup 1: PWM 30 % – nastaviteľné medzi 10 % a 30 %
CAN1 a CAN2 neustále vydávajú opakujúce sa signály zbernice CAN.