Balík elektronických súčiastok a obvodov

Cena na vyžiadanie Kontaktujte nás
Táto súprava umožňuje študentom pochopiť fungovanie radu bežne používaných komponentov v jednosmerných aj striedavých obvodoch. Výsledky vzdelávania sú úzko zosúladené s požiadavkou pochopiť elektronické komponenty.
Súprava obsahuje celý rad praktických úloh, ktoré prevedú študentov od jednoduchých obvodov, ktoré im umožnia pochopiť fungovanie komponentov, až po obvody, ktoré sa skladajú z množstva komponentov, ktoré vykonávajú užitočné úlohy v elektrických systémoch.
Dodáva sa kompletná súprava farebne vytlačených pracovných listov a poznámok učiteľa.

Kľúčové témy učebných osnov:
Činnosť rezistorov, kondenzátorov, termistorov, diód, zenerových diód, fototranzistorov, tranzistorov a triakov
Obvody striedavého a jednosmerného prúdu vrátane usmerňovania, zosilňovania, stmievania, mäkkého štartu, obmedzenia prúdu, svetelných indikátorov, senzorov
Kompletné pracovné listy dostupné online
Dodávané v štandardných úložných obaloch

Upozorňujeme, že na uskutočnenie tohto kurzu budete potrebovať aj multimeter.