Kategórie

TOP PRODUKTY

MERKUR M8 stavebnica, 1414 dielov, 130 modelov

19300017F

228,00 € s DPH

Päťvrstvová klasická veľká stavebnica. Vlajková loď rady MERKUR. Najväčšia a najlepšia. Stavebnica obsahuje 153 druhov súčiastok, tj. všetky druhy, ktoré sú obsiahnuté v menších stavebniciach, vrátane pásov, traktorových kolies, ozubených a prevodových kolies, motorčekov, dlhých uholníkov, pásiek.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Päťvrstvová klasická veľká stavebnica. Vlajková loď rady MERKUR. Najväčšia a najlepšia. Stavebnica obsahuje 153 druhov súčiastok, tj. všetky druhy, ktoré sú obsiahnuté v menších stavebniciach, vrátane pásov, traktorových kolies, ozubených a prevodových kolies, motorčekov, dlhých uholníkov, pásiek a mnoho ďalších. Zo stavebnice je tiež možné zostaviť modely terénnych vozidel. Súčasťou stavebnice je veľká návodová knižka s návodom na zostrojenie 130 rôznych modelov, ktoré môžeme pomocou prevodov a motorčeka dať do pohybu. Počet vrstiev: 5, počet dielov: 1414, rozmery: 54x36,5x8,5 cm, hmotnosť: 6,6 kg. Vek: 7+. Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky.
Produkt pridaný do porovnávania!