MERKUR M7 stavebnica, 1335 dielov, 100 modelov

19300016F

Štvorvrstvová klasická veľká stavebnica MERKUR M7. Stavebnica obsahuje základnú zostavu súčiastok a ešte naviac ďalšie súčiastky nutné na stavbu veľkého požiarneho auta, veľkých žeriavov a ďalších modelov. Súčasťou stavebnice je veľká návodová knižka.

Merkúr 7 stavebnice je veľká štvorvrstvová klasická stavebnica. Obsahuje základnú zostavu súčiastok ak tomu navyše ďalšie súčiastky pre stavbu veľkého požiarneho auta, veľkých žeriavov a ďalších modelov. Súčasťou stavebnice je veľká návodová knižka s návodom na stavbu 100 modelov - hasičského automobilu, autožeriavu atď. Stavebnica obsahuje 1335 dielikov. Rozmer balenia: 54 x 36 x 6 cm, hmotnosť: 5 kg. Vek: 7+. Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky.