ESU Kufrík Chémia 2

MT13739C

1 149,66 € s DPH

1 223,04 € s DPH

Súprava Chémia 2 dodávaná v kufríku. Umožňuje študentom prevádzať pokusy nezávisle od učiteľa.

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Súprava je dodávaná v kufríku. Umožňuje študentom prevádzať pokusy nezávisle od učiteľa. Pokusy: prvky, chemické reakcie, označenie bežných iónov, kyslosť a zásaditosť, pH, redukcia, oxidácia, chemické články, korózia, identifikácia plastov. Zloženie: stojan ku kahanu, špachtle, skúmavky 140mm x 14mm, kovové kliešte, porcelánová miska (nízka), kadička 100ml z PP, tyčinka na miešanie, pipety so škálou z PS, stojan na skúmavky, skúmavka 160mm x 16mm, kaučukové zátky, kompaktný pH-meter, kadička 250ml s PP, pipeta s riskou 10ml (chemické sklo), magnetická minimiešačka, miešadielko, nálevka 30ml z PE, Mohrova byreta 25ml, držiak byriet, príchytná svorka s priemerom 10mm, odmerný valec 250ml z PE, vodiče s banánikmi v bezpečnostnom prevedení, multimeter, štetka na umytie s priemerom 12mm, samolepky nebezpečenstvo, rukavice, okuliare, malý skrutkovač, balónik na pipety, filtračný papier, pH indikátorové papieriky, striekačka 250ml z PE, elektródy, elektródové zapojenie, zošit laboratórnych prác. Z bezpečnostných dôvodov a vzhľadom k prepravným predpisom neobsahuje chemikálie. Všetko je uložené v kufríku 480mm x 400mm x 260mm.