Masívne bukové ležadlo 120 x 60 cm

10300671D

Stohovateľné ležadlo (masív buk). Robustná a bezpečná detská posteľ pre spáľňu a relaxačnú miestnosť v materskej škole.

Robustná a bezpečná detská posteľ pre spáľňu a relaxačnú miestnosť v materskej škole.S touto postieľkou je zaručený pokojný odpočinok. Rám postele je z masívneho bukového dreva (hrúbka 2 cm), "latkový rošt" je vyrobený z preglejky s vetracími otvormi. Zvýšené bočnice zaručujú, že deti z postieľky nespadnú. Po odpočinku je možné na seba naskladať až 6 detských postieľok, čo šetrí priestor. Medzi naskladanými lôžkami vznikne priestor cca 7 cm. V prípade potreby sem môžete uložiť posteľné obliečky. Dodávané v demonte; montáž je jednoduchá a zvládne ju 1 osoba. Vhodný matrac do postieľky (10300671D Matrac k ležadlu 120 x 60 cm) nie je súčasťou dodávky.