Kategórie

TOP PRODUKTY

Úložná skrinková zostava princ a princezná

18402021D

1 450,80 € s DPH

Nábytková zostava - Zostava princ a princezná. 3D Zostavy sú vyrobené z 18 mm DTD dosky, ktorá má zaoblenú ABS bezpečnostnú hranu s hrúbkou 2 mm. Dvierka sú vyrobené zo 16 mm MDF dosky, sú potiahnuté farebnou fóliou a tiež majú zaoblenú hranu. Vybrať si môžete korpus javor alebo buk. Máte možnosť vybrať si vlastnú zostavu kombináciou 3D skriniek, farebností a motívov podľa vašich potrieb. Na výber máte 10 farieb , 90 samostatne frézovaných motívov, 41 príbehov a množstvo kombinácií. Rozmer: D x Š x V: 392 x 42 x 129 cm.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Nábytková zostava - Zostava princ a princezná. 3D Zostavy sú vyrobené z 18 mm DTD dosky, ktorá má zaoblenú ABS bezpečnostnú hranu s hrúbkou 2 mm. Dvierka sú vyrobené zo 16 mm MDF dosky, sú potiahnuté farebnou fóliou a tiež majú zaoblenú hranu. Vybrať si môžete korpus javor alebo buk. Máte možnosť vybrať si vlastnú zostavu kombináciou 3D skriniek, farebností a motívov podľa vašich potrieb. Na výber máte 10 farieb , 90 samostatne frézovaných motívov, 41 príbehov a množstvo kombinácií. Rozmer: D x Š x V: 392 x 42 x 129 cm. Cena inštalácie a dopravy sa kalkuluje samostatne.
Produkt pridaný do porovnávania!