Kategórie

TOP PRODUKTY

Úložná skrinková zostava Veselá farma

18402017D

1 568,40 € s DPH

Úložná skrinková zostava Veselá farma. 3D Zostavy sú vyrobené z 18 mm DTD dosky, ktorá má zaoblenú ABS bezpečnostnú hranu s hrúbkou 2 mm. Dvierka sú vyrobené zo 16 mm MDF dosky, sú potiahnuté farebnou fóliou a tiež majú zaoblenú hranu. Vybrať si môžete korpus javor alebo buk. Máte možnosť si vytvoriť vlastnú zostavu kombináciou 3D skriniek, farebností a motívov podľa vašich potrieb. Na výber je 9 farieb , 92 samostatne frézovaných motívov, 41 príbehov a množstvo kombinácií.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Úložná skrinková zostava Veselá farma. 3D Zostavy sú vyrobené z 18 mm DTD dosky, ktorá má zaoblenú ABS bezpečnostnú hranu s hrúbkou 2 mm. Dvierka sú vyrobené zo 16 mm MDF dosky, sú potiahnuté farebnou fóliou a tiež majú zaoblenú hranu. Vybrať si môžete korpus javor alebo buk. Máte možnosť si vytvoriť vlastnú zostavu kombináciou 3D skriniek, farebností a motívov podľa vašich potrieb. Na výber je 9 farieb , 92 samostatne frézovaných motívov, 41 príbehov a množstvo kombinácií. Cena inštalácie a dopravy sa kalkuluje samostatne.
Produkt pridaný do porovnávania!