Sada na programovanie pre 1. stupeň

1T200007A

2 239,06 € s DPH

2 544,38 € s DPH

Digitálna škola ~ Didaktická pomôcka využívajúca IKT technológiu slúži na vybavenie modernej odbornej učebne na zvýšenie atraktivity výchovno-vzdelávacieho procesu.

Sada na programovanie pre žiakov 1. stupňa základných škôl je určená pre začiatočníkov, postupne žiakov hravou formou oboznamuje s princípmi programovania cez zaujímavé úlohy z reálneho života. Žiaci sa cez zábavné a zaujímavé riešenia učia základy programovania, a cez jednoduché grafické prostredie vedia naprogramovať stavebnice bez znalosti informatiky alebo programovania. Sada obsahuje 4ks stavebnice pre začiatočníkov v dvoch úrovniach obťažnosti, každá sada sa skladá z min. 280 dielov, z nich. min. 250 stavebných dielikov, 2 riadiace jednotky, 6 motorov, 2 batériové systémy, 12 senzorov. Súčasťou sady je grafická zbierka cvičení s min. 25 lekciami, ktorá popisuje dané cvičenie, a súčasne princípy daného cvičenia aplikovateľné v reálnom živote. Programovanie je možné od programovania cez ikony, resp. logických blokov pre starších žiakov. Sada je určená pre skupinu 4 - 8 žiakov.