Mikroskop Konustudy-5 s adaptérom na smartfón

13000145A

Didaktický mikroskop s veľmi dobrým zväčšením 100x - 400x - 1200x. Obsahuje adaptér na mobilný telefón, a teda preparáty je možno pozorovať nielen cez okulár, ale aj na displeji smartfónu. Po pripojení smartfónu je možné zdieľať snímky a videá z pozorovaných objektov. Zoom okulár, otočná hlavica 3 tromi objektívmi, osvetlenie pomocou žiarovky. Súčasťou dodávky je 1 trvalý preparát, 4 podložné sklá, 6 krycích sklíčok, pinzeta a 2 fľaštičky, adaptér na pripojenie smartfónu. Napájanie žiarovky: 2x AA batéria 1,5V (Batérie a smartfón nie sú súčasťou pomôcky).