Zdroj napätia s držiakom pre spektrálne trubice

20002830B

Zdroj napätia s držiakom pre spektrálne trubice. Spektrálne trubice nie sú súčasť dodávky. K dispozícii sú spektrálne trubice CO2, H2, N2, O2, He, Ne, Ar, Kr, Hg (ponuka na vyžiadanie, kontaktujte nás).

Držiak spektrálnej trubice na použitie s tenkými spektrálnymi trubicami.Vďaka pružinám zjednodušuje inštaláciu spektrálnej trubice a má jednu z najlepších bezpečnostných konštrukcií, spektrálne trubice sú upevnené v izolovanom držiaku s kontaktnou elektródou.Držiak je možné použiť pre spektrálne trubice s dĺžkou od 210 mm do 299 mm, a trubice s priemerom od 5 mm do 15,5 mm. Štandartná spektrálna trubica má dĺžku 224 mm a priemer 6 mm.Prevádzkové napätie sa mení v závislosti od plynu v spektrálnej trubici medzi cca 1 kV - 2,5 kV. Intenzitu svetla v trubici reguluje prúdový regulátor, pomocou otočného gombíka na zadnej strane je možné nastaviť prúd medzi 2 a 8 mA.Napájanie je zabezpečené zo siete.Rozmer : 90 x 90 x 330 mm. K dispozícii sú spektrálne trubice CO2, H2, N2, O2, He, Ne, Ar, Kr, Hg (ponuka na vyžiadanie, kontaktujte nás).