Trampolína kruhová SPORT, priemer 180cm

15400006E

Trampolína pre každodenné používanie, zosilnená stabilná konštrukcia. Odrazová plocha trampolíny je vyrobená z polypropylénovej tkaniny (PP Mesh) s vodoodpudivým povrchom a odolnosťou proti UV žiareniu.

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Nový modelový rad trampolín SPORT. Trampolíny tohto modelového radu sa radí medzi absolútnu špičku čo sa týka kvality použitých materiálov a bezchybné spracovanie všetkých dielov a komponentov. Hi-Ten zosilnená konštrukcia trampolíny je vyrobená z kvalitnej galvanizovanej ocele z vynikajúcou odolnosťou proti korózii. Tri nohy v tvare U poskytujú trampolíne vynikajúcu stabilitu pri jej užívaní. Odrazová plocha trampolíny je vyrobená z polypropylénovej tkaniny (PP Mesh) s vodoodpudivým povrchom a odolnosťou proti UV žiareniu. Maximálnu možnú bezpečnosť trampolíny potom zaisťuje polstrovaný obvodový pás (kryt pružín), vyrobený z PVC, ktorý prekrýva pružiny po celom obvode trampolíny. Všetky trampolíny SPORT spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné normy a sú opatrené certifikátom TUV-GS.