Žiacka stolička s otočným stolíkom NOTE 360, výška sedáka 46 cm

Žiacka stolička s otočným stolíkom NOTE 360 je inovatívne riešenie pre maximálnu flexibilitu využitia priestoru. Má pohyblivý stolík - PODLOŽKU NA PÍSANIE PRAVOU AJ ĽAVOU RUKOU, ktorú môžete OTÁČAŤ o 360° okolo stoličky a o 180° okolo vlastnej osi. ÚLOŽNÝ PRIESTOR POD SEDADLOM je určený na školskú tašku alebo batoh. Veľkosť 6, určená je pre ZŠ a SŠ.

Žiacka stolička s otočným stolíkom NOTE 360 je inovatívne riešenie pre maximálnu flexibilitu využitia priestoru. Má pohyblivý stolík - PODLOŽKU NA PÍSANIE PRAVOU AJ ĽAVOU RUKOU, ktorú môžete OTÁČAŤ o 360° okolo stoličky a o 180° okolo vlastnej osi. ÚLOŽNÝ PRIESTOR POD SEDADLOM je určený na školskú tašku alebo batoh. Veľkosť 6, určená pre ZŠ a SŠ (dĺžka sedáku 50,7cm x šírka sedáku 48,7cm x výška sedáku 46,4cm, celková dĺžka aj so stolíkom 77,1cm, výška operadla 80cm, hmotnosť 11,4kg). Škrupina sedadla je vyrobená výhradne z polypropylénu s 25 mm obvodovou výstužou pre väčšiu pevnosť a odolnosť.Hlavné vlastnosti stoličky: 100% RECYKLOVATEĽNÁ, je vyrobená z bezpečného a netoxického materiálu (eco-friendly aspekt). MECHANICKY ODOLNÁ voči nárazu, oderom a opotrebovaniu, nosnosť do 160-180kg. ĽAHKÁ na presúvanie vďaka kolieskam. ERGONOMICKÁ, zvyšuje koncentráciu a POHODLIE, znižuje únavu spôsobenú dlhým sedením a otvor v operadle umožňuje VENTILÁCIU spodnej časti chrbta. UMÝVATEĽNÁ - elegantný dizajn pre rýchle a jednoduché čistenie, UV ochrana umožňuje UV dezinfekciu.Výber sedáku zo 16 farieb. Farebnosť kovového rámu: antracitová RAL 7021, šedá RAL 7035.