Žiacka stolička POLE s lyžinovou podnožou, veľkosť 5, výška sedáka 43 cm

Žiacka stolička POLE s lyžinovou podnožou. Ergonomická stolička podporuje prirodzený pohyb tela a správne držanie tela v pracovnej polohe pri stole ako aj pri oddychu, čím aktívne pomáha zmierniť nahromadené napätie na chrbticu. Stoličky sú stohovateľné, po skončení vyučovania sa môžu vyložiť na stôl. Veľkosť 5, určená je pre ZŠ.

Žiacka stolička POLE s lyžinovou podnožou. Ergonomická stolička podporuje prirodzený pohyb tela a správne držanie tela v pracovnej polohe pri stole ako aj pri oddychu, čím aktívne pomáha zmierniť nahromadené napätie na chrbticu. Stoličky sú stohovateľné, po skončení vyučovania sa môžu vyložiť na stôl. Veľkosť 5, pre ZŠ (dĺžka sedáku 51cm x šírka sedáku 49cm x výška sedáku 43cm, výška operadla 80cm, hmotnosť 4,6kg). Škrupina sedadla je vyrobená výhradne z polypropylénu s 25 mm obvodovou výstužou pre väčšiu pevnosť a odolnosť.Hlavné vlastnosti stoličky: 100% RECYKLOVATEĽNÁ, je vyrobená z bezpečného a netoxického materiálu (eco-friendly aspekt). MECHANICKY ODOLNÁ voči nárazu, oderom a opotrebovaniu, nosnosť do 160-180kg. ĽAHKÁ na presúvanie vďaka kolieskam. ERGONOMICKÁ, zvyšuje koncentráciu a POHODLIE, znižuje únavu spôsobenú dlhým sedením a otvor v operadle umožňuje VENTILÁCIU spodnej časti chrbta. UMÝVATEĽNÁ - elegantný dizajn pre rýchle a jednoduché čistenie, UV ochrana umožňuje UV dezinfekciu.Výber sedáku zo 16 farieb. Farebnosť kovového rámu: antracitová RAL 7021, šedá RAL 7035.