Kategórie

TOP PRODUKTY

Vizualizér SUNSON SS-515

93100014B

269,64 € s DPH

Univerzálna a ľahko prenosná dokumentová kamera s vysoko flexibilným ramenom na korého konci je umiestnaná 5 MPx HD kamera s LED osvetlením. Vizualizér nemusíte pripájať k PC, postačí Vám akékoľvek zobrazovacie zariadenie (monitor/TV, projektor) do ktorého pripojíte dokumentovú kameru jedným z priložených káblov (balenie obsahuje VGA aj HDMI káble).

Viac detailov

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Technické špecifikácie: 5 MPx, 10x digit. zoom, Video: 25 snímkov/sek., rozlíšenie na výstupe: 1080p (HDMI), vyváženie bielej: auto/manual, manuálna korekcia jasu, zabudovaná pamäť s kapacitou 400 fotografií, doplnkové funkcie: zrkadlenie obrazu, rotácia (v 90° krokoch), rozdelenie obrazu, zmrazenie obrazu, konverzia na ČB snímku, konverzia pozitív/negatív. Okrem výstupov 1xVGA a 1xHDMI disponuje vizualizér aj dvojicou USB portov(1xhost, 1xslave), konektorom na pripojenie do siete LAN a napájacím konektorom DC 5V. Bezpečnosť proti krádeži zabezpečuje Kensington lock a pre čo najpohodlnejšie ovládanie je k dispozícii diaľkové ovládanie. Hmotnosť 1,8kg.
Produkt pridaný do porovnávania!