Kategórie

TOP PRODUKTY

mozaMap

961009MBSK

90,00 € s DPH

Digitálne mapy mozaMap atlasov rozširujú paletu pomôcok používaných na hodinách geografie a dejepisu. Môžete ľubovoľne zostavovať a používať rôzne typy máp a ich prvky, čo výrazne uľahčuje prípravu na vyučovacie hodiny a ich priebeh. Digitálne mapy mozaMap atlasov môžete otvoriť v mozaBook softvéri. mozaMap nie je dostupný v slovenskom jazyku.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Náhrada za nástennú mapu
Pár kvalitných digitálnych máp môže nahradiť mnoho tlačených nástenných máp. MozaMap mapy nepotrebujú priestor na uskladnenie, sú k dispozícii kdekoľvek, kedykoľvek a v neobmedzenom počte. V prípade digitálnych máp aj veľmi detailné mapy sú ľahko čitateľné.

Možno prispôsobiť vlastným potrebám
Mapy sú zložené z vrstiev, ktoré možno ľahko zapnúť alebo vypnúť, respektíve nastaviť, aby blikali. Takýmto spôsobom učitelia môžu prispôsobiť mapu danej vyučovacej hodine, zvýrazniť dôležité časti, vďaka čomu sa žiaci dokážu lepšie sústrediť na preberané učivo. Takto sa možno vyhnúť tomu, aby sa žiaci sústredili na dodatočné informácie, ktoré by mohli odpútať ich pozornosť a možno tak zvýšiť efektívnosť vyučovacej hodiny.

Univerzálny
Program ponúka mnoho ilustrácií a animácií, ktoré posúvajú používanie máp na vyučovacej hodine do novej dimenzie. Žiakov možno ľahko zapojiť do spoločnej práce prostredníctvom úloh, ktoré sa dajú vytvoriť rýchlo a jednoducho.

Možno neobmedzene zväčšovať
Mapy sú vektorovo grafické súbory, takže ktorýkoľvek ich segment môže byť zväčšený v ľubovoľnej miere bez toho, aby sa zhoršila kvalita. Dynamická mierka sa prispôsobuje miere zväčšenia v reálnom čase.

Vrstvy, individuálne náhľady
Textové obsahy máp možno vyhľadávať, jednotlivé vrstvy možno po jednom vypnúť a zapnúť. Ľahko možno vytvoriť také náhľady, ktoré sa najviac hodia k téme vyučovacej hodiny, čo zvyšuje efektívnosť hodiny. Nastavené náhľady máp možno pomenovať a uložiť. Uloží sa zväčšenie, vytvorené kresby a viditeľnosť vrstiev. Uložený náhľad možno vložiť do mozaBooku a odtiaľ ho možno otvoriť na hodine pomocou jediného kliknutia.

Produkt pridaný do porovnávania!