Kategórie

TOP PRODUKTY

Vkladacie antimikrobiálne moduly SortED k plastovým boxom F1/F2

20001984B

90,00 € s DPH

Vkladacie antimikrobiálne moduly do plytkých a hlbokých plastových boxov F1 a F2. Výhodné balenie pre 4 sady (4 veľké, 16 stredných a 32 malých modulov).

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Vkladacie moduly-vložky do plytkých a hlbokých plastových boxov F1 a F2. Môžete vytvoriť až 8 priečinkov v plytkom boxe F1 a 16 priečinkov v hlbokom boxe F2 v dvoch úrovniach. Malé a stredné moduly slúžia na uloženie malých častí. Veľký modul je možné použiť na ukladanie menších modulov alebo uloženie rozmernejších komponentov do hornej časti plastového boxu. Veľký modul SortED možno ľahko vybrať z plastového boxu vďaka uchopeniu pre prsty a palce. Farebne odlíšené moduly ošetrené antimikrobiálnou úpravou BioCote® (antibakteriálna úprava povrchov pre vyššiu hygienu, plasty sú povrchovo ošetrené vrstvou striebra vo forme strieborných iónov, na zabránenie rastu mikroorganizmov a ich reprodukcie, ideálne riešenie pre školy). Balenie obsahuje moduly pre 4 sady (4 veľké, 16 stredných a 32 malých modulov).

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!