Výklopný dvojmiestny stôl EDGE

Výklopný dvojmiestny stôl EDGE má pracovnú dosku s nastaviteľným sklonom, lisované hrany pracovnej dosky sú odolnými voči nárazom a poškodeniu, na stole je odkladacie miesto na písacie potreby, držiak na pohár a zarážka na zošity, kovová konštrukcia podstavných nôh má oporu na nohy. Rozmery: 120 x 60 x 64-76 cm.

Výklopný dvojmiestny stôl EDGE má pracovnú DOSKU S NASTAVITEĽNÝM SKLONOM, lisované hrany pracovnej dosky, ktoré sú odolné voči nárazom a poškodeniu, na stole je odkladacie miesto na písacie potreby, držiak na pohár a zarážka na zošity, kovová konštrukcia podstavných nôh má oporu na nohy. Materiál: robustná pracovná doska z dreva, potiahnutá laminátom, hrúbka 20 mm. Technológia vysokotlakového vstrekovania (bez lakov a lepidiel) hrán z polypropylénu, ktorý sú zalisované do vlákien dosky, dodávajú stolovej doske ODOLNOSŤ VOČI NÁRAZOM, vďaka čomu sú prakticky nezničiteľné: nemajú spoje, neodlupujú sa a majú zaoblené rohy (r = 30 mm). Možnosť voľby farby pracovnej dosky (buk, sivá) a príslušenstva: odkladacie miesto na písacie potreby, držiak na pohár a zarážka na zošity (tmavomodrá, šedá, svetlosivá). Nohy stola majú polyamidové koncovky z protišmykového a protihlukového materiálu. Rozmery: 120 x 60 x 64-76 cm.Cena inštalácie a dopravy sa kalkuluje samostatne.