Kategórie

TOP PRODUKTY

Mobilné laboratórne STEAM pracovisko 2-dielne

20001969B

984,00 € s DPH

Mobilné kovové STEAM (inovatívny koncept výučby, zameraný na rozvoj kľúčových kompetencií žiakov a využívanie vedy, techniky, inžinierstva, umenia a matematiky) pracovisko s dvomi radmi plastových úložných kontajnerov.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Mobilné STEAM pracovisko Callero je vyrobené z ľahkej ocele bez ostrých hrán, je bezpečný a ľahko sa s ním manévruje v rámci vzdelávacieho priestoru, čo dáva učiteľom maximálnu flexibilitu. Pracovisko pre študentov, môžu využívať materiál a pomôcky v uložených kontajneroch, vďaka čomu je ideálny pre celý rad aktivít STEAM. Možnosť dodať sa s nastaviteľnými háčikmi, modulmi a drobnými zásobníkmi na ukladanie malých komponentov, kontajnery sú určené ako bezpečný úložný priestor na väčšie komponenty alebo hotové projekty. Koľajničky StopSafe zvyšujú bezpečnosť tým, že zaisťujú, aby sa kontajnery mohli vytiahnuť len do určitej vzdialenosti, čím sa predchádza nehodám a zraneniam.Robustné a uzamykateľné kolieska umožňujú ľahké manévrovanie pracoviska v rámci učebného priestoru, čo umožňuje študentom pracovať v rámci pracovného komfortu, a pod kontrolou učiteľa. Súčasť dodávky: 4 hlboké kontajnery F2, 8 plytkých kontajnerov F1. Celkový rozmer pracoviska : výška 1065 mm (pracovná doska 885 mm) mm x šírka 690 mm x hĺbka 435mm.
Produkt pridaný do porovnávania!