Elektronická stavebnica Boffin II 3D

20002590C

Elektronická stavebnica Boffin II 3D. Obsahuje 60 súčiastok a 5 základných mriežok, celkom až 159 projektov. Projekty: telegrafná veža, kvapalný kábel, svetelný tunel, ohňostroj, siréna, 3D žiara, 2 bonusové projekty svetelného domu.

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Elektronická stavebnica Boffin II 3D - obsahuje 60 súčiastok a 5 základných mriežok, celkom až 159 projektov. Séria 3D je zameraná na 3D objekty. Základom je doska-mriežka, na ktorú sa jednotlivé súčiastky nacvakávajú a ktoré sú farebne rozlíšené. Projekty: telegrafná veža, kvapalný kábel, svetelný tunel, ohňostroj, siréna, 3D žiara, 2 bonusové projekty svetelného domu. Súčiastky medzi Boffin I a Boffin II sú kompatibilné a môžu sa navzájom používať. Stavebnica Boffin II ponúka možnosť pripojenia MP3 prehrávačov, vytvorenia 3D obrázkov. Potrebné sú 3x AA batérie (nie sú súčasťou balenia). Vhodné pre deti od 8 rokov.