STEM rozšírená súprava elektrických obvodov so sadou bezdrôtových senzorov

Rozšírená súprava elektrických obvodov so sadou bezdrôtových senzorov. Najjednoduchší spôsob, ako sa naučiť základné princípy elektrických obvodov. Vďaka obvodovým modulom sa vyhnete sa neprehľadnému zmätku elektrických vodičov. Obvodové bloky umožňujú študentom zostaviť obvod presne v tej podobe, ktorú má schématické zapojenie, čo posilňuje koncepčné porozumenie obvodom.

Rozšírená súprava elektrických obvodov so sadou bezdrôtových senzorov. Moduly súčiastok a vodičov sa mechanicky spájajú a následne sa ešte vodivo prepoja pomocou kovovej spojky, ktorá symbolicky zdôrazňuje, že bolo vykonané elektrické spojenie, a zároveň umožňuje ľahké meranie napätia či prúdu kdekoľvek v obvode (na spojku je možné pripojiť bezdrôtový senzor ampérmetra či voltmetra). Súprava obsahuje: Bezdrôtový modul ampérmeter EM-3534. Bezdrôtový senzor napätia PS-3211. 5x modul priamy „I“ vodič. 2x modul „T“ vodič. 4x modul rohový „L“vodič. 45x prepojky. 3x modul žiarovky (s žiarovkou). 2x držiak batérií. 2x batéria AA. 1x modul SPST (spínač). 1x spínací modul SPDT (prepínač). 1 x potenciometer. 1x modul cievka, 1000 závitov. 1x modul motorčeka. 1x 0,33 F kondenzátorový modul. 1x 10 Ohm rezistorový modul. 1x 33 Ohm rezistorový modul. 1x 100 Ohm rezistorový modul. 1x LED modul. 1x pružinový klip, do ktorého je možné umiestniť súčiastky: 2x rezistor 1000 Ohm, 2x rezistor 330 Ohm, 1x rezistor 220 Ohm, 1x rezistor 22 Ohm, 1x kondenzátor 100 µF, 1x kondenzátor 330 µF, 1x dióda, 8x magnet, 1x magnetická strelka, 1x úložný box.