Bezdrôtový PASCO senzor prúdu

Bezdrôtový PASCO senzor prúdu.

Bezdrôtový senzor prúdu PASCO. Meria prúd až do 1 A a obsahuje vstavanú ochranu proti preťaženiu. V kombinácii s bezdrôtovým senzorom el. napätie je skvelý pre skúmanie Ohmovho zákona a mnohých ďalších. Súčasťou balenia nie sú žiadne vodiče, vstupy senzora pojmú štandardné banániky, ktorými sú opatrené klasické školské vodiče. Vzhľadom k veľmi nízkemu vnútornému odporu senzora sa neodporúča zapájať senzor priamo na zdroj el. energie. Pripájajte ho vždy cez odporovú záťaž! Upozornenie: zariadenia so systémom Windows, Chromebook a starší Macintosh nemajú natívnu podporu Bluetooth® 4.0 a vyžadujú použitie adaptéra PS-3500. Všetky súčasné modely Mac, iPad, iPhone, Android tablety alebo telefóny podporujú priame pripojenie k PASCO Bluetooth senzorom a nevyžadujú adaptér.