Kategórie

TOP PRODUKTY

Novinka

Ekosystém, MINI Lesné mravenisko

Ekosystém, MINI Lesné mravenisko

20001092A

15,60 € s DPH

ANTQUARIUM je séria výrobkov, s ktorých pomocou môžete jednoduchým spôsobom rozšíriť svoje vedomosti o spoločenstve mravcov.

Viac detailov

Dostupnosť: Skladom

ANTQUARIUM je séria výrobkov, s ktorých pomocou môžete jednoduchým spôsobom rozšíriť svoje vedomosti o spoločenstve mravcov. Skleníku nemusíte pridávať ani živiny ani vodu, skleník a netoxický špeciálny gél obsahujú všetko potrebné pre prosperitu mravcov. Sada obsahuje všetko potrebné! Mravce a tropické rastliny žijú v dokonale vyváženom prostredí. Rozsah dodávky: Súprava (prášok a tekutina) na výrobu gélu, štvorcová nádoba - malý kontajner naplnený gélom na chytanie mravcov, drevená palička, semená tropických rastlín, návod na použitie. Stačí do pripravenej nádoby umiestniť cca 15 mravcov z prírody, vytvoriť viac dier do gélu a pozorovať vytváranie chodbičiek ako v mravenisku.
Produkt pridaný do porovnávania!