Interaktívny displej s keramickou tabuľou pylónovou - set

1VT200001C

6 700,32 € s DPH

7 128,00 € s DPH

Digitálna škola ~ Technické vybavenie využívajúce IKT technológiu slúži na vybavenie modernej odbornej učebne na zvýšenie atraktivity výchovno-vzdelávacieho procesu a vytvára podmienky pre efektívne online vyučovanie.

Uhlopriečka displeja min. 190 cm, rozlíšenie 4K, 2x stylus, presnosť dotyku max. 1mm, interná pamäť: 64 GB, operačná pamäť 6 GB, Komunikácia min. BlueTooth 5.0, Wifi, OPS Slot, SD card reader, RJ-45. Zabudované reproduktory min. 2x18W, subwoofer 1x15W, ozvučenie s ovládaním hlasitosti priamo integrované do tela panelu. Automatické rozpoznanie stylusov, prsta a dlane (režim mazania). Režim prirodzeného písania uľahčujúci každodennú prácu (Možnosť oprieť sa dlaňou o obrazovku pri písaní). Ochrana pred neoprávneným použitím - prihlasovanie min. cez heslo, aplikáciu, QR kód, RFID, USB pripojenie z notebooku. Personalizácia pracovnej plochy pre každého oprávneného používateľa po prihlásení a vytvorené cloudové úložisko pre každého učiteľa - možnosť prihlásiť sa bez nutnosti prenosu vlastného PC, zdieľanie uložených dokumentov na ľubovoľnom zariadení. Súčasťou zariadenia je SW na tvorbu výukových materiálov - multilicencia pre všetky PC v učebni. Súčasťou je databáza kvalitných výukových prostriedkov (obrázky, hudba, kolekcia, pozadia). Multilicencia pre učiteľov na prípravu interaktívnych podkladov. Lokalizácia do slovenského jazyka. Inštalácia na posuvnom pylónovom mechanizme, súčasťou je keramická tabuľa o rozmere 300x120cm, druhá tabuľa vedľa interaktívneho displeja využiteľná plocha 100x120cm. Inštalácia na pylónoch, zabudovaná inštalácia displeja do rozmeru 75”. Súčasťou je všetka kabeláž potrebná na zapojenie displeja.